Hakkımızda

Keçeci Hukuk Bürosu bir Türk hukuk bürosudur. Ekibimiz size mümkün olan en iyi hukuki servisleri vermek ve iş hayatına uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır.

Ekonomik ilişkilerin kurulmasında avukatlar ve profesyoneller etkin rol oynamaktadırlar. Büromuz , yerli ve yabancı(sınır ötesi) bütün müvekkillerimize hukuki görüşler sağlamaktadır. Bunun dışında, ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak çeşitli tiplerde ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde yarımcı olmaktadır. Ayrıca bağımsız veya yapılan danışmanlık işleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Büromuz, tecrübeli ve alnında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Keçeci Hukuk Bürosu bünyesindeki avukatların yanı sıra birçok danışman ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Avukat ve Müvekkil arasındaki ilişki hiç şüphesiz karşılıklı güven esasına dayanır. Avukatlık hizmeti uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu ve süratli çözümlerin bilinci ile hareket etmeyi gerektirir. Esasında hukuk alanındaki en sağlıklı yaklaşım, ihtilaflar ortaya çıkmadan önce muhtemel sorunları daha doğmadan engelleyecek tedbirleri almaktan geçer. İşte hukuk büromuz bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken, “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlar. Her hak ve menfaat için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürün yerleşmesi için çalışır.

 


Lokasyon

Yeni Adliye Binasına yürüyüş mesafesi olarak 7 dk lık bir uzaklıktayız. Danışmak ve hukuksal sorunlarınız için lütfen büromuzda misafir olmaktan çekinmeyin.

Okunma 3793 defa
Bu kategoriden diğerleri: Yasal Uyarı »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.